277. Beránek v rouchu králičím
Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)
Signováno vpravo dole, číslováno 8/100. Paspartováno a zaskleno.
Technika: suchá jehla
Šířka: 9 cm, výška: 10 cm, rámování: 23 x 19 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč