60. Váhy

Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 8,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 32 x 24,5 cm

Konec dražby: 05.03.2019 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč