Dívka s dlouhými vlasy

Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je číslování 51/100. Monogram LR je čitelný v pravém spodním rohu. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 34 x 25 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč