87. Pohled ze zahrady
Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)
Vlevo dole pod paspartou je číslování 72/100. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 07 cm, výška: 10 cm, rámování: 27 x 22 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč