33. Múza
Autor: Josef Multrus
(1898 Praha - 1957 Praha)
Signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 33,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 33 x 35 cm
Konec dražby: 13.03.2023 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč