1. Abstrakce I.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 19 cm, rámování: 34,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 15.09.2022 20:00 SELČ

Zbývá: 7d 20h 44m 14s

Vyvolávací cena: 700 Kč