12. Portrét dívky
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
malba silně znečištěna, poškozena na několika místech, signatura nenalezena, jednoznačně pochází z autorova souboru prací
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 01.02.2023 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč