13. Nad jezerem
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 35 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 36 x 45,5 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč