Dům na rohu

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1961
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 35,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 19:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč