Na Fučíku

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 26,,5 cm, rámování: 36,5 x 46 cm

Konec dražby: 22.07.2019 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč