20. Muž s kočkou
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno dole uprostřed tužkou
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 29,5 x 21 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 650 Kč