25. Mšeno I.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1964
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list 40 x 30 cm
Konec dražby: 01.02.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč