Mšeno IV.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 29,5 x 41 cm

Konec dražby: 15.09.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč