35. Mšeno III.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vlevo uprostřed
Datace: 1967
Šířka: 29,5 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list 42 x 29,5 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:34 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 750 Kč