37. Mšenoi V.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1964
Šířka: 29,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: volný list 39,5 x 29,5 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 650 Kč