43. Sedící muž
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40,5 cm, rámování: volný list 40,5 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 29.03.2022 20:42 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 500 Kč