574. Mšenoci VI.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list 30 x 41,5 cm
Konec dražby: 11.05.2020 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč