584. Zatmění slunce
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: perokresba, datace: 1970
Šířka: 41 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 29,5 x 41 cm
Konec dražby: 11.05.2020 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč