73. Měsíční noc
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1981
Šířka: 25,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný list 17,5 x 25,5 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč