110. Labe u Libochova
Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)
Reprodukce - Emil Fila 1969, rámováno
Technika: ofset
Šířka: 21 cm, výška: 63 cm, rámování: 27,5 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.04.2022 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč