Od Brníkova
Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)
signováno v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: ofset
Šířka: 73,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 35,5 x 88,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč