Stojící žena

Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)

Bronzová socha, signováno a datováno na plintě plastiky, mramorový podstavec, pravděpodobně pozdější odlitek
Datace: 1934
Výška: 45 cm, hloubka: 23 cm, délka: 23 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč