107. Kmoníček - Kutná hora
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 61 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč