107. Nečitelná signatura
Neurčený autor, olej na plátně, Holandský motiv, sign. PD nečitelně. 76x63cm, rámováno 90x77cm, řezaný rám.
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč