Soukup K. - Panna Maria
signováno a datováno vlevo dole, blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 65 cm, výška: 90 cm, rámování: 103 x 79 cm
Konec dražby: 14.04.2024 17:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč