56. Krajina
Autor: František Horký
(1907 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 45 cm
Konec dražby: 19.09.2019 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč