34. Zátiší s hroznem
Autor: František Leták
(1949 Ústí nad Labem)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 51 cm
Konec dražby: 05.03.2019 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč