Tři ženy

Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu skica postavy
Technika: kresba, datace: 1956
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm

Konec dražby: 09.06.2020 22:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč