108. Dáma s širokým kloboukem
Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mezzotinta
Šířka: 37 cm, výška: 45 cm, rámování: 65 x 56 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč