108. Nečitelná signatura
Neurčený autor, olej na plátně, květina ve džbánu, sign LD, 70x90, rámováno 88x108cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč