122. Raněný voják
Autor: Václav Markup
(1904 Chlum, Pavlíkov (Rakovník) - 1995 Praha)
plastický reliéf, signovaný vlevo dole, zasazený do dřevěného rámu
Materiál: Patinovaná sádra
Šířka: 71 cm, výška: 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč