Akt ženy

Autor: Ida Holzingerová-Čálková

paspartováno, zaskleno, autorství jednoznačné, pochází z rodiny autorky
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.05.2020 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč