986. Zátiší s ovocem
Autor: Ida Holzingerová-Čálková
signováno, datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1937
Šířka: 36 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč