13. Z Tater
Autor: Antonín Hudeček
signováno a datováno vpravo dole, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1925
Šířka: 46,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 45 x 57,5 cm
Konec dražby: 28.01.2019 18:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč