462. Ovoce na míse

Autor: Bedřich Svoboda
(1915 - ?)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 48 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 61
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč