109. Neurčený autor
Žně, olej na sololitu, rozměr 24,5 x 33,5 cm, rámováno 28,5 x 37,5
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč