109. Žena s dítětem
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 47 cm, rámování: 61 x 81,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč