Jarná kytička s erikami

Autor: Katka Keményová
(.)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1981
Šířka: 10 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 30 x 25 cm

Konec dražby: 07.04.2020 22:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč