45. Kytička v zlatej šálke

Autor: Katka Keményová
(.)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, číslováno vlevo 6/40
Technika: suchá jehla, datace: 1981
Šířka: 10 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 30 x 25 cm

Konec dražby: 23.10.2019 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč