155. Tvář z profilu
Autor: Milan Klimeš
(1945 Litomyšl - 2013 Olomouc)
signováno a datováno na reverzu, paspartováno
Technika: tempera, datace: 1978
Šířka: 27,5 cm, výška: 19 cm, rámování: paspartováno 30 x 39,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:51 SELČ
Zbývá: 10d 15h 19m 25s
Vyvolávací cena: 600 Kč