Poselství z hvězd

Autor: Milan Klimeš
(1945 Litomyšl - 2013 Olomouc)

signováno a datováno na reversu, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1971
Šířka: 110 cm, výška: 75 cm, rámování: 76,5 x 101 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč