Měsíční kámen

Autor: Milan Klimeš
(.)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 2005
Šířka: 39,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 50 x 63 cm

Konec dražby: 16.04.2019 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč