111. Pohled na město
Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 26,5 x 29
Konec dražby: 18.06.2019 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč