145. Hrající si děti
Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)
Technika: akvarel, datace: 1950
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 44 cm
Konec dražby: 30.11.2021 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč