11. Kostel na kopci
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 39,5 x 49,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč