11. Nástěnné rámové hodiny

zlacené, nástěnné rámové hodiny, chod nezjištěn
Šířka: 45 cm, výška: 55,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.09.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč