Růže ve váze

signováno a datováno vlevo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1923
Rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 18:15

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč