11. Ženy v parku na lavičce

signováno vlevo dole, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 49 x 40 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.02.2022 19:05 SEČ

Zbývá: 17d 10h 8m 33s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč