110. Drögsler - Podzimní podvečer
Signováno na reversu, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1923
Šířka: 45 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 56 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 07.04.2020 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč