100. Rokokový pár
Autor: Lucio Rossi
(1846 - 1913)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 27 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 45 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 29.11.2021 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč